Hem Forum Övrigt Nyinflyttad och sambo

  • Detta ämne är tomt.
  • Skapare
    Ämne
  • #65357
    Carolina

      Hej alla starka anhöriga där ute,
      jag och min sambo håller just nu på att förbereda oss för en insats som sker i januari. Vi kommer att flytta till Stockholm från Enköping i november och undrar om det finns någon där ute mellan 20-30 år som har lust att träffas på en fika eller liknande.
      Jag har ingen i min bekantskapskrets som är i samma situation och jag känner mig, helt ärligt, ganska ensam i det här. Det vore så härligt att träffa någon av kvinnligt kön, som man kan bolla tankar med och framförallt få chansen att “leva normalt”, trots att man är i en onormal situation.

    Visar 3 svarstrådar
    • Författare
      Svar
      • #65390
        M

          Hej!❤️ Jag och min pojkvän gick igenom en insats i våras, bor numera i Stockholm och finns gärna här som sällskap om du vill, kram!

        • #65396
          Carolina

            Men vad kul med svar!
            Hur kommer jag i kontakt med dig enklast? ????????

          • #65397
            M

              Vet inte exakt, men maila invidzonen så gör jag också det så får vi varandras mail och sen kan vi ta det därifrån☺️

            • #65410
              Carolina

                Har mailat! 🙂

            Visar 3 svarstrådar
            • Skapa ett konto för att prata anonymt.